AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

solve for x:    x to the negative 3rd power is equal to 27 over 64
determine the most precise name of the quadrilateral ABCD from the information given. for #13 & #14
What is the base of Apothecary
solve the formula for the indicated variable  c=yt+y,for t (the solution is t=___)
What Is a Seismometer?
What Is the Connection Between Sulfuric Acid and Hydrochloric Acid?
what is a vortex? need some help
determine the most precise name of the quadrilateral ABCD from the information given. for #13 & #14
Could you tell me what Are Spores?
How many different ways can you group a red apple, a green apple, a tomato, and a banana? (For example , I'll place apples in one group, and non-apples in anoth