joeclaud05
joeclaud05 joeclaud05
  • 01-03-2018
  • Mathematics
contestada

what is the answer for that question

what is the answer for that question class=

Respuesta :

Reniya Reniya
  • 02-03-2018
i think the answer is $86
Answer Link

Otras preguntas

Hershel’s bakery sells donuts by the box there are d donuts in each box Beverly is going to buy 10 boxes for a class trip. Which expression represents the total
If both fixed expenses and the selling price per unit increase while variable costs per unit are​ unchanged, which of the following statements is true​? A. Brea
The table below shows the cube roots of different numbers: Number (x) 8 27 64 125 Cube root (y) 2 3 4 5 Part A: Does the table represent y as a function of x? J
14. Find the average of the 1000 whole numbers from 1 to 1000 inclusive. (A)499.5 (B) 500.0 (C) 500.5 (D) 501.0
A student wanted to look at germination of five different seeds in vermiculite (a soil additive). He planted the seeds in identical containers and left them tog
The Culture and Human Behavior box featured a study by developmental psychologist Qi Wang, who compared the earliest memories of European American college stude
What is the difference between an endocrine and an exocrine gland?
Fascists differed from communist because fascists...
Graph the ellipse with equation x squared divided by 36 plus y squared divided by 49 equals 1.
Find the inverse of the following function.