starlet1234
starlet1234 starlet1234
  • 02-02-2018
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP I WILL GIVE 25 POINTS AND BRAINLIEST ANSWER FOR RIGHT ANSWER

PLEASE HELP I WILL GIVE 25 POINTS AND BRAINLIEST ANSWER FOR RIGHT ANSWER class=

Respuesta :

Son1ca
Son1ca Son1ca
  • 06-02-2018
The answer would be $3 becaus of x = $12 and y = $9. $12 - $9 = $3.
Answer Link

Otras preguntas

If one unit of Product Z2 used $2.80 of direct materials and $3.30 of direct labor, sold for $11.00, and was assigned overhead at the rate of 33% of direct labo
Cual es la fracción de 0.7
ART has come out with a new and improved product. As a result, the firm projects an ROE of 24%, and it will maintain a plowback ratio of 0.15. Its earnings this
Katy ran 4 miles on Saturday and 2 3/8 miles on Sunday. How many miles did Katy run in all?
Mack baked three different cakes, each requiring varying amounts of sugar. The first cake needed 1 and 1/4 cups of sugar, the second one needed 1 and 3/4 cups a
which rotation would NOT map the octagon onto itself?
1. Prince Shokotu of Japan was responsible for
Two puppies, Ruth and Scoonsie, are playing together. Scoonsie weighs 11 kilograms, and Ruth is lighter than Scoonsie. Write an inequality that describes r, Rut
USING APOSTROPHES, HYPHENS, DASHES, BRACKETS, AND PARENTHESES CORRECTLY Correct each error in the use of apostrophes, hyphens, dashes, brackets, and parentheses
what is formula for tan sin cos?