Yugeyum1
Yugeyum1 Yugeyum1
  • 03-05-2017
  • Mathematics
contestada

Can someone explain how to do this?

Can someone explain how to do this class=

Respuesta :

ylianaburgos
ylianaburgos ylianaburgos
  • 03-05-2017
I know how to do it tan<a = 380
Answer Link

Otras preguntas

30 points :) The cost of a cheese pizza is $9.99 plus $0.35 for each additional topping, t.Write an inequality that can be used to represent the cost of a pizza
PLease helppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Diversity in the corporate world is business strategy? ​
Left Witch needs 3.25 gallons of "Toe of Frog" in her potion. If she can get half a gallon for $2.50, how much will she spend
What was the original title for disney’s hocus pocus?
Jane worked for 12 hours each day for 6 days. Then the next day she worked 9 hours. How many hours did Jane work in all?
Question 12 (1 point) Is the following a fixed or a variable expense? Pet Expenses Question 12 options: A) Fixed Expense B) Variable Expense
nine times a number more than 8 = 12. What is the number?
which of the following best explains how Acadian settlement influenced the development of Louisiana?
Find the angle RST.