Naima26 Naima26
  • 03-03-2017
  • Mathematics
contestada

20% off the regular price of $32.50

Respuesta :

rcukierkorn
rcukierkorn rcukierkorn
  • 03-03-2017
You multiply the original price by .20
Answer Link

Otras preguntas

importance of teeth in home science
I really need help here pleasep
The scatter plot shows the test scores of a group of students who played games online for different amounts of time in a day: A scatter plot is shown. The x-axi
How does the principal of federalism affect the U.S government? A. It divides the federal and state governments into three branches B. It creates both separate
To what family does the English language belong?
PLZ Help!!!............................................. Explain the purpose of the City Beautiful Movement and how it began. (Site 1)
Felicia drove 245 miles and used 8.2 gallons of gas. At the same rate, if she drove 416 miles, how many gallons of gas will she need? Round to the nearest tenth
Really need help with number nine thank you :))
Geometry math question please help
what are the three main activities that buddy and his friends engage in prior to Christmas? (A Christmas Memory by Truman Capote)