kaynnd
kaynnd
01-02-2017
Mathematics
contestada
How to do this problem?
Respuesta :
Smartstar85
Smartstar85
01-02-2017
You will Multiply 1,150 × 0.075 Which = $86.25 that is the total of her purchase.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 98+ )
Otras preguntas
Which Enlightenment scholar discovered that the heart functioned as a pump?
why was hitler sent to prison in 1923
Which two numbers add up to 5 and multiply to -45 ?
Which statement best illustrates ideals that reflect socialism?
rabbits have large ears. infer how this adaptation helps the rabbit meet its needs
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
what is the value of x? -2x + 8 = - 16
If 12% is 36 then what is 100%
A singer performed 9 songs at a recital. She had 3weeks to practice. How many songs did she practice each week if she practiced an equal number of songs each we
Which definition of satire would Dryden most likely agree with? A. Writing that explicitly exposes the ills of human nature B. Writing that balances humor and c