honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

what is 1.375 as a fraction
What do i do i am not sure
Coal, crude oil, and natural gas are organic compounds. which other process is similar to the burning of these compounds? a.oxidation of fats during digestion
Tightness of the sciatic nerve can result in lower back pain true or false
In the carbon cycle, carbon is transferred from animals to decomposers in all of the following ways EXCEPT
4x-5=2x-3 What is x represent? Can you also explain the answer
Lin is a campe counselor. She is makeing small bags of trail mix for campers to take on a hike. She has 2 pounds of raisins and is putting 1/8 pound in each bag
suppose our school is having a talent show to raise money for new music supplies .you estimate that 200 students and 150 adults Will attend. you estimate $20
How did the Dred Scott decision affect the Missouri Compromise and the expansion of slavery
Please please please please help soon!!