amandaramos988 amandaramos988
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

HELP ME DO THIS PLEASE IM STRESSING OUT

HELP ME DO THIS PLEASE IM STRESSING OUT class=

Respuesta :

awsersyay
awsersyay awsersyay
  • 04-02-2021

Answer:

36

Step-by-step explanation:

ik it bc im smart

Answer Link
alexisgarcia020102
alexisgarcia020102 alexisgarcia020102
  • 04-02-2021
The answer is 36!!!!
Answer Link

Otras preguntas

Jenna bought 5 pounds of apples for $6.85. What is the unit price per pound of apples?
The substance which is dissolved in a solution is called: solvent colloids solute precipitant
Earth's _____ cycle moves water from one reservoir to another. This cycling of materials is one of Earth's dynamic processes.
Which of the following actions could be taken as a part of economic imperialism? A. A country provides financial support to its poorer neighbors. B. A country t
Jimmy wants to buy a scooter and the price is 50 dollars when he goes to the store the second time it is marked down 20 % whats the new price
why did percy have such a hard time deciding whether to stay at camp half blood year round or whether to go on to 7th grade
Which event must always occur for a chemical reaction to take place?(1) formation of a precipitate(2) formation of a gas(3) effective collisions between reactin
27 book and chares has 2/3 more and him has time books altogether
Why did the Soviet Union close its borders and restrict travel abroad?
how many states make up the United States of America