Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

What type of substances is filtration useful for seperating? Give me an example.
what is greater 2/5 or 3/4
The process of bringing a complaint and filing an answer is known as the _____. a. Trials b. Coercions c. Pleadings d. Counterclaim
what do people mean when they say that it is better to balance the economy than to balance the budget?
How did the montague boys find out about the capulet party
Which best describes probability? A. The likelihood that something will happen B. The genotype ratio for a certain trait C. The most likely possible
One of the purposes of the US judicial system is to
When Bacon changes the definition of love in Of the Wisdom of the Ancients, he is refining the term. removing a nuance. providing context clues. discussing the
Can someone help me? Suppose a paleontologist discovered a fossil skull that he believes might be distantly related to primates. Unlike true primates, the face
The bad type of stress is known as