jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

Given MTS and SQP, find sq
How do i solve this with the steps?
Sympathetic stimulation results in what effects in the kidney?
Saturated fatty acids are different to unsaturated fatty acids because they?
When an electron in a hydrogen atom jumps from an orbital farther from the nucleus to an orbital closer to the nucleus, it?
MORE HELP PLEASE :D :D :D
rearrange the equation a = 1/2 b to make b the formula
Ray needs help creating the second part of the coaster. Create a unique parabola in the pattern f(x) = ax2 + bx + c. Describe the direction of the parabola and
What is Pelosi going to do in Taiwan?
In the context of sociocultural factors predicting prosocial behavior, eagly and crowley (1986) noted that men are more likely than women to?