taylormhughes1
taylormhughes1 taylormhughes1
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

can someone help me out? :P

can someone help me out P class=

Respuesta :

fatiqureshi2008
fatiqureshi2008 fatiqureshi2008
  • 03-11-2020

Answer:

6, 8, 22

Step-by-step explanation:

Answer Link
haliemarie63
haliemarie63 haliemarie63
  • 03-11-2020
1- 4
4-18
9-36
hope this helped
Answer Link

Otras preguntas

Joe goes to a Mexican restaurant and orders nachos. He can just have cheese or add any of the following: chicken, onion, sour cream or olives. How many differen
???????????????????????
Which sentence is written correctly? My father talks less than anyone in our family. Her dress was prettier than all the dresses. No one can be as charming as m
Three cans of tuna costs $1.50. What is the cost of one can of tuna
What is the area of a right triangle with a base length of 4 inches and height of 4 inches?
The United States pulled out of Vietnam in 1973 after the American publics decline of support true or false
what is the meanings life can you guess right??
Eli lives 0.7 mile from his school. He lives 0.25 mile from his friends house. Does Eli live closer to his school or his friends house?
Find the length of KM. Round to the nearest hundredth.
A girl on a motorbike passes by at a speed of 15 m/ sec. her mass is 40 kg. what is her kinetic energy