nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

How many people were living in the United States of America on July 4, 1776? 2.5 million 9 million 15 million 30 million
Who was Samuel F.B. Morse?
i am having trouble on a math problem for over the summer Use the distributive property to express the sum of 48+84 as a multiple of 2 numbers with no common fa
What are two movies which titles relate to 4th of July?
What is the source of the following phrase: “Government of the people, by the people, for the people”?
The point where the two axes intersect (0,0).
The acceleration of the gravity Moon is equal to one-sixth of Earth's gravitational acceleration times. if an astronaut has a mass of 60 kg, what is the mass an
The economy of the Hopewell people of North America was based on?a. no sedentary activities, but trading of plants for medicine.b. full-scale domesticated agric
what is the square root of 141?
power set of {e,f,m,n,o}