dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How young did some children begin to work during the Industrial Revolution?
Charlemagne 1. When were the Middle Ages? I When were the Middle Ages
I WILL GIVE BRAINLIEST Ms. W has 400 followers on Twitter and is gaining 75 followers each day. Mrs. Hill has 1,000 followers on Twitter, but is losing 25 follo
½ x + 25, when x = 4
At the beginning of the day, the stock market goes down 70 1/2 points and stays at this level for most of the day. At the end of the day the stock market goes u
Question Solve: a + 294 = -305. Provide your answer below:
(14-18) please helpppp I’ll give 35 points.
5. Find the scale factor, if an aardvark is 130cm long (without the tail), and it 1 point is drawn 7.8 cm long(without the tail) **(ROUND THE ANSWER TO 2 decima
explain how enzymes work and compare between the 3 digestive enzymes ​
For example, electricity costs should be $1,200 per month plus $0.15 per car washed. The company expects to wash 9,000 cars in August and to collect an average