alex9113
alex9113 alex9113
  • 03-05-2019
  • Mathematics
contestada

Help meeeeeeeeeeeeeee please

Help meeeeeeeeeeeeeee please class=

Respuesta :

shelly65654
shelly65654 shelly65654
  • 03-05-2019

It would cost approximately $17.94, all you have to do is multiply the cost of one dozen by six. You’re purchasing six dozen flowers.

Answer Link

Otras preguntas

what is 5,900 round to the nearest thousand
luz earns $400 for 40 hours of work. use the ratio table to determine how much she earns for 6 hours of work.
What is the range of numbers along the lines of longitude
How do you round to the greatest place value
What is the x-intercept of the line with the equation  8x-1/3y=16
how a convection current can enable a hawk or eagle to soar upward without flapping its wing
Can a camel survive in : Arctic , desert , town , forest and ocean?
simplify 25 pq + 13 pq-6-35pq+4=
Is Charles David Waller in WW1
Which rational number is greater? — 0.76 or 0.76? And why?